MZstyle 63 روز پیش
بازدید 33 بدون دیدگاه

هشت اشتباه رایج آرایشی که زنان فرانسوی انجام نمی دهند

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

رژ لب روی دندان! زنان فرانسوی علاقه زیادی به رژ قرمز دارند و زیاد هم مورد استفاده قرار می دهند با این حال روی دندان هایشان هیچ گاه اثر آن را نمی بینید زیاد بعد از رژ زدن دستمال کاغذی یا انگشت خود را مابین لب های خود می گذارند.[digikala71627374836]

header_image_Seven-tricks-to-prevent-lipstick-from-staining-your-lips-fustany-beauty-makeuo-main-image

کرم پودر و زیرسازی اشتباه: مورد دیگری خانم های فرانسوی وسواس زیادی در انتخاب آن دارند توناژ رنگ کرم پودر و نحوه زیرسازی آرایش آنهاست، زیرا نباید بین صورت و رنگ گردن اختلافی باشد.

7-Deadly-Sins-of-Foundation-5

ابروهای آشفته و با شکل نامناسب: به طور طبیعی فرانسوی های ابروهای با رشد زیاد و بلند دارند ، اما استفاده از موچین و قیچی ابرو کمک زیادی در تمیز نگه داشتن ابروها می کند.

index

کانتورینگ و سایه روشن های زیاد: هیچ وقت امکان ندارد یک زن فرانسوی را با سایه روشن های زیاد روی صورت برای برجسته کردن گونه ، باریک نشان دادن بینی و … ببینید. طبیعی نشان دادن بیشترین چیزی است که به آن اهمیت می دهند.

Lil-Kim-647x395

اشتباه رایج آرایشی خوابیدن: یکی از وحشتناک ترین اتفاقات این است که با آرایش به رختخواب بروید علاوه بر اینکه از لحاظ بهداشتی مناسب نمی باشد باعث آُسیب های زیاد به پوست و ایجاد جوش و لک می شود.

header_image_header_image_Disadvantages-of-Sleeping-With-Your-Makeup-On-How-it-Harms-Your-Skin-Fustany-Main-Image

سوزاندن موها با اتو و سشوار : یکی از ویژگی های مثبت خانم های فرانسوی این است که از حالت طبیعی موهای خود رضایت دارند و زمان زیادی را برای اتوکشیدن یا سشوار کردن آنها نمی گذارند.

1Sept_25_9

لاک ناخن های نصفه و پاک شده: یکی از بدترین صحنه ها برای یک خانم این است که یک خانم لاک ناخن هایش نصفه و نیمه باشد و لبه های پاک شده باشد بعد از لاک ناخن از کاور استفاده کنید تا به سرعت پاک نشوند.

 

اشتباه رایج آرایشی

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *