MZstyle 447 روز پیش
بازدید 24 بدون دیدگاه

نحوه ست کردن کیف و لباس

 

با توجه به وسایل متعدد خانم ها، امروزه کیف دستی از ضروریات محسوب می شود که در غالب اوقات همراه خانم ها خواهد بود. این امر باعث خواهد شد تا موضوع ست کیف و لباس از اهمیت والایی برخوردار باشد. چه بسا یک انتخاب اشتباه در این زمینه میتواند نمای ظاهری یک خانم را خدشه دار کند.

طریقه ی ست کیف و لباس

کیف دستی جزء غیرقابل انکار تیپ خانم ها محسوب می شود. کیف دستی ابزاری است تا تمامی وسایل ضروری که می بایست در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار خانم ها قرار بگیرد، در آن جای داده شود. از آنجایی که این وسیله همیشه با خانم ها همراه بوده، جزئی از تیپ ظاهری آن ها محسوب می شود.

به همین علت همخوانی و ترکیب بودن آن با البسه ی پوشیده شده از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. امروزه ست کیف و لباس خود مسئله ی پیچیده ای برای خانم ها شده است، زیرا تنوع محصولات و البته رنگ بندی های مختلف گیج کننده است!

نحوه ست کردن کیف و لباس

نحوه ست کردن کیف و لباس

ست کردن کیف‌ دستی با مانتو تابستانه

 

گسترده ترین واحد پوشش بر تن یک خانم، مانتوی او می باشد، از این رو ست کردن مانتو با کیف دستی امری مهم و ضروری است. دقت در مکمل بودن رنگ کیف دستی با مانتو و صد البته تبعیت متد این دو از یکدیگر، جزو مهم ترین اولویت ها هستند.

در ست کیف و لباس بایستی سبک این دو آنالیز شوند. قطعا یک مانتوی فشن در کنار کیف دستی کلاسیک جلوه ی زیبایی نخواهد داشت. در زمینه ی رنگ بندی هم به همین صورت، کیف دستی می بایست رنگی مکمل با مانتو باشد نه همرنگ. همرنگ بودن این دو باعث خواهد شد تا یک طیف یکنواخت رنگی در پوشش خانم ایجاد شود و همچنین زیبایی کیف به چشم نیاید.

نحوه ی ست کردن مانتو با کیف دستی

به اعتقاد بسیاری از پیشتازان عرصه مد، کیف دستی کامل کننده ی طیف رنگی پوشش یک زن می باشد. بدین صورت که یک توناژ رنگی شکل گرفته در البسه با چاشنی رنگ مکملی که کیف دستی به کنار آن می نشاند یک سبد رنگی دلنشنین ایجاد می کند.

نحوه ست کردن کیف و لباس

نحوه ست کردن کیف با لباس

از طرفی شکل هندسی کیف مورد نظر بایستی در تبعیت با مانتو و حتی کفش ها باشد. یک کیف حجیم در کنار یه مانتوی تابستانه جذب، قطعا جلوه ی زیبایی نخواهد داشت. این کیف باید با یک مانتوی پفی یا ژاکارد ست شود.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *