MZstyle 659 روز پیش
بازدید 32 بدون دیدگاه

مد روزهای سرد فصل زمستان

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

مد روزهای سرد فصل زمستان و عادت کردن به هوای سرد سخت است و سخت تر از آن،برقرار کردن تعادل در نوع لباس پوشیدن،یخ نکردن در هوای بیرون و نپختن در فضاهای بسته است!برای اینکه کمی به کرختی پاییزی و زمستانی کمک کرده باشیم، لیستی از نکته هایی که برای داشتن استایلی شیک در فصل های سرد،حتما لازمتان میشود، تهیه کرده ایم تا قادر به درست کردن استایل هایی مناسب برای زندگی روزمره تان باشید،از دانشگاه و سرکار گرفته،تا یک برانچ صمیمی با دوستان؛این نکته ها حتما به کارتان خواهند آمد. با ما باشید با مجله اینترنتی ام زد استایل

۱- یقه اسکی ها را تقریبا زیر هرچیز میتوان پوشید! در فشن ویک نیویورک شاهد استایل ستاره های فشن بودیم،که لایه زیرین ۹۰ درصد آنها را،بافت یقه اسکی میساخت.درست است حداقل ما ایرانی ها، بیشترمان عادت به پوشیدن یقه اسکی زیر تیشرت و بافت های یقه  گرد نداریم؛اما به شما پیشنهاد میکنیم جسور باشید و استایل خود را ،با پیروی از همین تغییرهای کوچک و مد روزهای سرد فصل زمستان ،ارتقاء ببخشید.

۲- پیراهن ها ،کت ها و از همه مهمتر،آیتمی که چند سالی میشود ترند دوست داشتنی خیابان های شهر های بزرگ مد نیز هست،شلوار های گشاد چرم،گرمای زیادی به استایلتان میبخشند.این آیتم به نوعی در دسته آیتم های استیتمنت قرار میگیرد؛پس انتخاب کردن آیتم های کلاسیک و مینیمال،برای تکمیل کردن مد روزهای سرد فصل زمستان تصمیم عاقلانه ای خواهد بود.

۳- اگر از پوشیدن تایت متنفرید،بوت های بلندتان را با دامن های میدی استایل کنید.میتوانید به صدها شکل این استایل را شخصی سازی کنید،اما از پیشنهادهای ما این است که یا بوت و بافت خود را از یک تن رنگی انتخاب کرده و آن را با یک رنگ مکمل در دامن کامل کرده،و یا دامن و بافت را هم رنگ انتخاب کنید و با یک بوت،با رنگی هیجان انگیز، به استایل خود رنگ و جسارت اضافه کنید.

۴- به لایه لایه پوشیدن ایمان داشته باشد!این روش چند حسن دارد،لایه های مختلف،با بافت و رنگ های متفاوت،به استایل شما کاراکتر میبخشد و علاوه بر آن،از بزرگترین مشکلاتی که در فصل های سرد،بیشتر ما با آن مواجه هستیم،این است که لباس هایی که پوشیده ایم،فقط برای فضای بیرون مناسب بوده و در فضاهای بسته،از گرمای زیاد باعث کلافگی مان میشوند.تنها راه برای حل کردن این مشکل،دوست بودن با لایه لایه لباس پوشیدن است.

*نکته هایی راجع به layer کردن
  • در لایه زیرین،خنک ترین و نازک ترین لباس خود را بپوشید و سپس به تریت به زخامت لباس ها اضافه کنید.
  • به بافت و جنس هر لایه دقت کنید و سعی کنید همانطور که نسبت به هارمونی رنگ ها حساسیت نشان میدهید،نسبت به همخوانی و یا مکمل بودن جنس آیتم ها نیز حساس باشید.
  • اگر به آیتم هایی با بافت های ضخیم و پف دار هستید،تنها یک آیتم خود را اینگونه انتخاب کنید.
  • برای اینکه بتوانید لایه لایه لباس بپوشید و با پوشیدن کت زیر پالتوهایتان،جلوه استایل خود را افزایش دهید،حتما در هنگام خرید،به اورسایزد بودن پالتو توجه کنید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[digikala61613284817]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *