MZstyle 74 روز پیش
بازدید 18 بدون دیدگاه

روانشناسی پنهان در رنگ رژ لب شما

مسلما می دانید که هر زنی با استفاده از رژ لب قرمز می تواند در سخنرانی ها بسیاری از توجهات را به خود جلب کند و برخی رنگ های رژ لب به شما احساس اعتماد به نفس بیشتری می دهند. در اینجا برخی نکات روانشناسی رنگ ها درباره رژ لب را می خوانیم:

قرمز: قرمز بالاتر از همه ی رنگ ها بیشترین رنگی است که چشم انسان متوجه آن می شود. مطالعات نشان داده اند که رنگ قرمز می تواند به تغییرات فیزیولوژیکی سرعت ببخشد، از فشار خون تا تپش قلب، تحریک اشتها و … . بنابراین یک خانم با رژ لب قرمز می تواند اعتماد بنفس و شور را انتقال دهد. قرمزهایی که درونشون هاله ای از آب دارند با رنگ پوست با هاله زیتونی، و قرمزهای نارنجی دار با رنگ پوست با هاله صورتی و قرمزهای صورتی دار با زیرسازی زرد هماهنگ می شوند.

رنگ رژ قرمز

آلویی/بنفش: این رنگ همراه با ناز و نعمت، قدرت و جادو در بسیاری از فرهنگ ها شناخته شده است و یک حس رمزآلود را به همراه دارد. این رنگ رژ می توان ذهن را آرام کند و به تحریک خلاقیت بپردازد. به ویژه زمانی که با پوست های تیره همراه می شود بسیار پیچیده تر می شود و جسارت و اعتماد به نفس در آن مشهودتر است.

رنگ رژ بنفش

صورتی: این رنگ به همراه حس جوانی، شیرینی و بازیگوشی همراه است. طیف های کمرنگ تر آن ایده های تازه، انرژی جوانی و ظرافت های زنانه را نشان می دهد. طیف های تیره تر که مخلوط با بنفش یا قرمز باشد اغواکننده تر است و حس زنانگی بیشتری انتقال می دهد. رنگ پوست با هاله ی زیتونی، متوسط و تیره تر می توانند ترکیب جذاب تر و پیچیده تری ازین رنگ بسازند در صورتی که با پوست رنگ پریده زیاد جذابیت نخواهد داشت.

رنگ رژ صورتی

کرم: پیدا کردن رنگ مناسبی از این طیف رنگی رژهای کرم متناسب برای هر پوست یک مقدار دشوار است. اما اگر توناژ مناسب را پیدا کنید بسیار درخشنده و جذاب است. این رنگ رژلب با آرایش چشمان تیره تر بسیار جذابیت زیادی دارد، حتی به تنهایی این رژ می تواند حس تازگی به چهره تان ببخشد.

رنگ رژ کرمی

[digikala21626325925]

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *