MZstyle 699 روز پیش
بازدید 31 بدون دیدگاه

راهنمای انتخاب بهترین هدیه

 

هدیه خریدن، این از آن سوال‌هاست که هم آقایان و هم خانم‌ها را حسابی به دردسر می‌اندازد. می تواند بهترین روز زندگی را حسابی خراب کند. این که شما برای کسانی که دوست دارید نمی‌دانی چی باید بخرید خودش خیلی عذاب آور است و یا این که بهترین هدیه برای عزیز ترین کس من چیست.

هدیه دادن و هدیه گرفتن و پیش بینی یک سورپرایز از سویی می‌تواند بسیار مهم باشد و هم‌ می تواند بسیار بی‌اهمیت باشد. اما ما معتقدیم اگر امکانات هدیه دادن داشته باشید، هدیه دادن و هدیه گرفتن خیلی راحت‌تر از این حرف‌هاست و برای مناسبت‌های گوناگون دیگر اولین سوال این نخواهد بود که حالا کادو برایش چی بخرم.

 

مو تن رو برای همه یک مشاوره همیشگی است این که چه شامپویی به موی شما می خورد و یا چه رنگ کرم‌پودری می تواند شما را زیباتر کند یکی از انواع مشاوره‌هایی است که می توانید شما از مو تن رو دریافت کنید، اما این همه ماجرا نیست ما برای این که شما ار خرید و یا به عبارت بهتر از زندگی خود بیشتر لذت را ببرید در روزهای خاص پیشنهاد های کادوی بسیار خوبی را برای کسانی که دوستاشان دارید وجود دارد.

حالا وقت آن است که ادامه این متن را بخوانید تا بهترین هدیه ممکن را برای آقایان یا خانم ها را به دست بیاورید.

بهترین هدیه برای آقایان

ببینید بهترین هدیه برای آقایان همیشه عطر و ادکلن است. یک آقای متشخص می تواند تا ۱۲ ادکلن را هم زمان استفاده کند. شاید بگویید این هدیه برای آقایان تکراری می‌شود. اما این حساب را بکنید که جناب آقای متشخص شما چند دست لباس برای سر کار دارد و هر دست می تواند یک ادکلن خاص داشته باشد.

عطر و ادکلن را می توان به فصل و آب و هوا هم تغییر داد یعنی برای روزها آفتابی و فصل تابستان چند عطر داشت و برای روز‌های بارانی و فصل‌های سرد یک یا چند ادکلن. اصلا بعضی اوقات باید برای آقایان برنامه درست. فکر کن در کشو میز کار همسرت یک یا چند ادکلن باشد بنا به حال و هوای آن روز از یکی از ادکلن هایش استفاده می کند و شب که به خانه می آید از رایحه پراهنش می توانی بفهمی که آن روز را چگونه گذرانده است. اگر بویی نسبتا شیرین مانند ادوتویلت های  والنتینو را استفاده کرده بود یعنی روز خوبی را در سر کار گذرانه است و اگر بویی مانند دیودوف های تلخ را مصرف کرده بود یعنی روزش سخت بوده است البته این هدیه برای آقایان جای لبخند آخر روز شما را نمی گیرد پس همیشه بر لب‌های خود لبخند را داشته باشید.

بهترین هدیه برای خانم‌ها

خانم‌ها عاشق رنگ‌اند یعنی امکان ندارد که یک هدیه برای خانم ها بخرید و آن‌ها را خوشحال کند و آن هدیه رنگی نباشد پس لطفا به لوازم آرایش فکر کند. همان اندازه که آقایان در انتخاب ادکلن راحت فریفته می‌شوند همیشه یک وسیله آرایشی می تواند خانم‌ها را به شدت خوشحال کند، برایتان یک مثال می زنم.

 

برند لورآل در میان رژلب های خود یک گروه خاص دارد. رژ لب های لورآل به صورت عام با عنوان کالریچ شناخته می‌شود اما گروهی از این رژ لب‌ها به صورت خاصی طراحی شده‌اند پیگمان‌های رنگی آن‌ها غلیظ تر و ماندگاری آنها بسیار بیشتر است و البته طیف رنگی آنها نیز به یک دیگر بسیار نزدیک است این ۶ رژلب خاص لورآل با عنوان کالر ریچ اکسکلوسیو شناخته می‌شوند. این شش رژلب همه قرمزند اما با توناژهای متفاوت اما بسیار نزدیک به هم البته در این میان یک رنگ بنفش هم دارد ولی یک از شش محصول  بنفش رنگ است. اما این رژلب برای خانم ها چه کاربردی دارد.

در یک کلام باید بگویم که لورآل کالر ریچ اکسکلوسیو هر خانمی را در هر سنی خوشحال می کند. فقط کافی است آن را در یک پک جذاب به او هدیه بدهید. رنگ‌های این رژلب می تواند به هر خانمی با هر صورتی و رنگ پوستی باید می تواند هر خانمی را زیبا کند و هر صورت را فریبنده تر سازد. امتحانش چندان ضرری ندارد.

 

 این رژلب یک خاصیت دیگر هم دارد خانم‌ها درست است که برای لوازم آرایش خود هزینه می کنند. اما خرید لوازم آرایش گران قیمت چندان برایشان راحت نیست می‌دانید خانم‌ها بسیار مقتصدند و برای خود به سختی خرج می کنند. اما شما به عنوان یک آقای دست و دلباز و لارج می‌توانید او را در این چند روزه خاص سورپرایز کنید. امنتحانش که ضرری ندارد.

خرید کادو ولنتاین برای دختر

برای ما بنویسید که به چه موضوعی نیاز دارید تا پاسخ آن را برای شما بنویسیم؟

منبع: من تن رو

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *