MZstyle 549 روز پیش
بازدید 18 بدون دیدگاه

داشتن استایل جین در فصل بهار

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در فصل بهار که هوا نه خیلی سرد و نه خیلی گرم است، یکی از بهترین آیتم‌ها برای استایل کژوال و خیابان انواع لباس‌های جین هستند. پارچه‌ی جین که در صنعت مد به یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین پارچه‌ها تبدیل شده است هیچ گاه از چرخه‌ی مد خارج نمی‌شود. پارچه‌های جین با انواع طرح‌ها و ضخامت‌های مختلف تولید می‌شوند، بافت‌های ضخیم‌تر جین که به کتان شباهت دارند، مناسب فصل‌های سرد و معتدل سال هستند و بافت‌های نازک جین که به نام «جین کاغذی» معروف شده‌اند، یکی از کاربردی‌ترین پارچه‌ها برای فصول گرم سال محسوب می‌شوند. یکی از متداول‌ترین آیتم‌هایی که از پارچه‌های جین تولید می‌شوند انواع و اقسام شلوارها هستند اما لازم است در نظر داشته باشیم که آیتم‌های کاربردی جین تنها به شلوارها محدود نمی‌شوند بلکه انواع ژاکت‌ها، جلیقه‌ها، دامن‌ها و پیراهن‌های جین می‌توانند برای تمام فصول سال پوشش‌هایی راحت، سبک و بسیار کاربردی باشند.

۱. استایل با دامن‌های جین میدی

دامن‌های جین هیچ‌گاه از چرخه‌ی مد خارج نمی‌شوند؛ سال‌هاست که دامن‌های مینی، ماکسی و میدی جین محبوبیت بسیاری در میان خانم‌ها داشته‌اند.

دامن جین میدییکی از بهترین نوع دامن‌های جین برای فصل بهار دامن‌های جین میدی هستند که در سال‌های اخیر در استایل خیابان بسیار ترند و محبوب بوده‌اند. این دامن‌های جین جذاب که طولشان تا زیر زانو میرسد را هم می‌توانید با کفش‌های پاشنه‌بلند و انواع صندل‌ها ست کنید و هم می‌توانید این دامن‌ها را با انواع اسنیکرزها بپوشید.

دامن جین میدییکی از نکات بسیار مثبت در مورد دامن‌های جین این است که درست مثل شلوارهای جین هر نوع بالاپوشی که خواستید می‌توانید با این دامن ها ست کنید؛ می‌توانید یک پیراهن چهارخانه را با دامن میدی جین‌تان ست کنید و یا حتی یک تی‌شرت طرح‌دار سفید را با دامن جین بپوشید و استایلی جذاب و کاربردی و راحت برای خیابان و روزمره داشته باشید.

 

دامن جین میدیترکیب بلوز سفید، دامن جین میدی آبی رنگ و کفش‌های اسنیکرز سفید یکی از جذاب‌ترین استایل‌های کژوال است.

۲. استایل با جلیقه‌های جین

جلیقه جینیکی از جذابیت‌های لباس‌های جین این است که بسیاری از رنگ‌ها و بافت‌های مختلف را می‌توان با آیتم‌های جین ترکیب کرد، بنابراین جلیقه‌های جین را می‌توانید با پیراهن‌ها، تیشرت‌ها و بلوزهای مختلف ست کنید.

جلیقه جینبه عنوان مثال حتی می‌توانید پیراهن توری سفیدتان را با جلیقه‌ی جین بپوشید و استایلی بسیار خاص و جذاب داشته باشید؛ استایلی که حتی برای دورهمی‌ها و میهمانی‌های غیر‌رسمی هم مناسب است.

جلیقه جینبرای انتخاب شلوار بهتر است سراغ شلوارهای جین و یا کتان بروید و به خاطر داشته باشید که انتخاب اکسسوری‌های مناسب هم می‌تواند جلوه‌ای جذاب به استایل‌تان بدهد. به عنوان مثال یک تی‌شرت سفید همراه با یک دامن و جلیقه‌ی جین بپوشید و با یک گردنبند مهره‌ای زیبا به استایل‌تان جلوه‌ای متفاوت و زیبا بدهید.

۳. استایل با ژاکت‌های جین

در فصل بهار که هوا دائما در حال گرم و سرد شدن است یکی از کاربردی‌ترین آیتم‌ها ژاکت‌های جین هستند. بسته به میانگین دمای محل زندگیتان می‌توانید ژاکت‌های کلفت‌تر یا نازک‌تر را انتخاب کنید و هر زمانی هم که گرمتان شد آن‌ها را در بیاورید.

درست همانند جلیقه‌های جین، ژاکت‌های جین را هم با بسیاری از آیتم‌ها می‌توانید ست کنید. می‌توانید یک تی‌شرت سفید و یک شلوار جین دودی را با جلیقه‌ی آبی کمرنگ‌تان ست کنید و استایلی کژوال و راحت برای خیابان داشته باشید.

ژاکت جینهمچنین پیراهن‌های ماکسی هم یکی از بهترین آیتم‌ها برای ست کردن با ژاکت‌های جین هستند؛ پیراهن ماکسی گل‌دار و یا ساده را با جلیقه جین بپوشید و برای استایل کژوال خیابان و یا حتی میهمانی‌های غیر‌رسمی استایلی راحت و در عین حال شیک و جذاب داشته باشید.

ژاکت جینعلاوه بر ماکسی‌ها با انواع دامن‌های مختلف هم می‌توانید جلیقه‌های جین را ست کنید و اصلا بابت ست شدن آن‌ها نگران نباشید، چرا که جلیقه‌های جین با انواع رنگ‌ها و بافت‌های مختلف هم‌خوانی دارند.

 

جین بوهمیاگر به استایل بوهو علاقه‌مندید جلیقه‌های تکه‌دوزی شده‌ی جین برایتان فوق‌العاده‌اند؛ آن‌ها را با پیراهن‌های بلند ماکسی طرح دار و یا شلوارهای دمپایتان بپوشید و از ترکیب این آیتم‌های زیبا با یکدیگر لذت ببرید.

۴. استایل با شومیزها و پیراهن‌های جین

پیراهن‌های کوتاه و شومیزهای جین می‌توانند برای هر فصل و هر استایلی مناسب باشند. در فصل زمستان می‌توانید این پیراهن‌های کژوال و خوش‌رنگ و راحت را زیر پلیورتان بپوشید و در فصل بهار می‌توانید پیراهن یا شومیز جینتان را با شلوار و یا دامن ست کرده و استایلی کاربردی و راحت برای خیابان و روزمره داشته باشید.

پیراهن جینپیراهن جین را می‌توانید با انواع شلوار جین با تناژ‌های رنگی متفاوت، یا دامن‌های کلوش بلند و میدی یا حتی شلوارهای دمپا ست کنید. استفاده از اکسسوری‌هایی مانند کمربندهای چرمی همراه پیراهن و شلوار جین به استایل‌تان جلوه‌ی مناسبی می‌دهند.

پیراهن جیندامن‌های رنگی با پیراهن‌های جین آبی‌رنگ ترکیب‌های جذابی ایجاد می‌کنند، این استایل هم برای موقعیت‌های کژوال و هم برای میهمانی‌های نیمه رسمی و حتی محل کار مناسب است.

۵. استایل با جامپ‌سوت‌های جین

جامپ سوت جینجامپ سوت‌ها یا سرهمی‌ها در چند سال اخیر بسیار در میان خانم‌ها محبوب شده‌اند و جامپ‌سوت‌های جین هم به دلیل زیبایی و راحتی‌شان جزو کاربردی‌ترین انواع جامپ‌سوت‌ها طبقه‌بندی می‌شوند. بسته به سلیقه‌تان می‌توانید سراغ جامپ‌سو‌ت‌های آستین‌بلند بروید و یا جامپ‌سوت‌های بندی را انتخاب کنید و زیرش یک بلوز، تاپ یا تی‌شرت بر تن کنید.

جامپ سوتجامپ‌سوت‌ها را بسته به نوع و مدلشان هم می‌توانید با انواع کفش‌های پاشنه بلند بپوشید و هم آن‌ها را با صندل‌ها و یا انواع اسنیکرزها ست کنید.

۶. استایل با مانتو‌ها و پیراهن‌های بلند جین

پیراهن جینپیراهن‌های بلند و مانتو‌‌های جین هم یکی از آیتم‌های شیک و کاربردی هستند که می‌توانید در فصل بهار آن‌ها را بپوشید و استایلی جذاب و دوست‌داشتنی برای موقعیت‌های کژوال داشته باشید.

مانتو جینبرای رنگ شال ترکیبی با مانتو هم می‌توانید سراغ رنگ‌های خنثی بروید و هم رنگ‌های بولد را انتخاب کنید چرا که لباس‌های جین مخصوصا جین های روشن و سنگ‌شور با بسیاری از رنگ‌ها هم‌خوانی دارند.

سخن آخر

لباس‌های جین یکی از کاربردی‌ترین آیتم‌ها برای فصل بهار هستند. زمانی که این لباس‌ها را انتخاب می‌کنید به یاد داشته باشید که اگر در استایل‌تان از دو آیتم جین استفاده کردید، به عنوان مثال یک پیراهن و یک دامن جین پوشیدید بهتر است رنگ این لباس‌های جین با هم متفاوت باشد تا استایل‌تان خسته‌کننده نشود. نکته‌ی بعدی این که استفاده از اکسسوری‌های جین مانند کفش و کیف و حتی‌ زیورآلاتی که با پارچه‌ی جین درست شده‌اند هم می‌تواند جلوه‌ی جذابی به استایل‌تان بدهد اما در ترکیب این اکسسوری‌ها با دیگر آیتم‌هایتان دقت کنید که استایل‌تان شلوغ نشود.

گردآوری توسط تیم MZstyle

منبع: دیجی استایل

منبع: ladyfashioniser

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *