MZstyle 65 روز پیش
بازدید 20 بدون دیدگاه

بزرگ تر نشان دادن چشم ها با پنج ترفند آرایشی

ما همیشه شاهزاده خانم های دیزنی را با چشم های درشت مهربان دیده ایم، از کودکی تا بزرگسالی همه ما با رویای شاهزاده خانم های دیزنی زندگی می کنیم و دوست داریم تا زیبایی و جذابیت آن ها را به همراه داشته باشیم. اگر چشمان درشتی ندارید نگران نباشید امروزه با برخی ترفندهای آرایشی می توان تا حد زیادی چشم ها را درشت تر و زیباتر نشان داد.

آرایشگر هنرمند مایکل آنتونی چند راهنمایی ساده برای این موضوع ارائه کرده است: با ما باشید با بزرگ تر نشان دادن چشم ها با پنج ترفند آرایشی

خط روشن

اولین ترفند آنتونی استفاده از یک مداد سفید یا بژ در قسمت پایینی داخل چشم هاست این کار یک توهم نوری ایجاد می کند و بخشی از سفیدی چشم بنظر می رسد. هم چنین می توانید نه تنها از مداد سفید بلکه مدادی که یک توناژ هلویی یا کرم هم دارد استفاده کنید.

آرایش چشم

به مژه های پایین چشم ریمل بزنید.

ریمل زدن به مژه های پایینی و بالایی چشم مانند یک قابی است که چشمان شما را در حیطه خود قرار می دهد. دقت کنید که ریمل در قسمت مژه های پایینی ریسک ریختن زیادی دارد بنابراین از ریمل های ضد آب استفاده کنید. هم چنین اگر از زیر چشم ها از کانسیلر استفاده کنید این ریسک ریختن کمتر می شود.

آرایش چشم

سایه سفید

اضافه کردن مقداری سایه سفید یا نقره ای در گوشه داخلی چشم یک روش قدیمی است. این کار بسیار مفید است و چشم ها را بیشتر نشان می دهد می توانید از رنگ های روشن و براق برای این کار استفاده کنید.

آرایش چشم

استفاده از مژه مصنوعی

اگر مژه های پایینی خوبی دارید که می توانید با بیشتر ریمل زدن در قسمت وسطی چشم ، چشم های را درشت تر نشان دهید این کار که مژه های وسطی چشم بلندتر باشند چشم ها را بی گناه نشان می دهد. اگر مژه های پایینی کمی دارید بخش هایی از مژه مصنوعی راقیچی کنید و برای این قسمت به کار ببرید.

آرایش چشم

خط سفید در امتداد چشم ها

مایکل آنتونی موثرترین ترفند خود را این آخری معرفی کرده است. شما تنها به یک مداد سفید، بژ یا روشن نیاز دارید که در امتداد چشم ها (در امتداد خط چشم) آن را بکشید. این کار سبب می شود که چشم ها به طور محسوسی جذاب تر و درشت تر بنظر برسند.

آرایش چشم

 

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *