MZstyle 61 روز پیش
بازدید 28 بدون دیدگاه

آرایش برای صورت های گرد

چشم ها پنجره ی روح هستند و ابروها قابی که این پنجره را در بر میگیرند به ویژه برای خانم های صورت گرد ابروها از اهمیت زیادی برخوردارند. این خانم ها باید به ابروهای خود زاویه بدهند که چهره شان کشیده تر بنظر برسد. در واقع یک قوس طبیعی به ابرو می تواند چهره شان را بهتر کند.

به قسمت های از چهره تان که دوست دارید تاکید داشته باشید. مثلا اگر لب های خود را دوست دارید از رژ لب های پر زرق و برق دار تر یا قهوه ای و قرمز تیره استفاده کنید. یا یک آرایش خاص روی چشم ها داشته باشید.

آرایش چشم های گربه ای نیز برای شما مناسب است. یک خط چشم بالدار یا سایه ی تیره ی دودی در گوشه ی چشم ها خیلی شما را جذاب می کند.

با زوایای صورت خود بازی کنید. همیشه یک پودر برنزه داشته باشید تا در برخی نکات برای زوایه دادن به صورت خود استفاده کنید. مثلا در کناره های بینی رو شقیقه ها ، پایین فک و …

مهم نیست از چه رنگ رژ لبی استفاده می کنید با آرایش چشم ها و لب ها بازی کنید. در صورت تاکید بر چشم ها لب ها را کمرنگ تر کنید و بالعکس.

رژگونه زدن را فراموش نکنید از استخوان گونه ها برای این کار استفاده کنید و تا کناره های بینی پیش بیایید. اما خیلی نباید پررنگ باشد بلکه فقط ایجاد خطای دید کند.

Kate-Upton

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *